Wszechżywiołak

Iskrząca istota, lśniąca od ognia, elektryczności, wody i wirującego powietrza porusza się ku tobie, niszcząc wszystko na swojej drodze.

Wszechżywiołaki (ang. Omnimentals) są potomkami magicznie stworzonych żywiołaczych istot. Choć pierwotnie miały być łącznikami pomiędzy walczącymi armiami żywiołów w starożytnych czasach, wszechżywiołaki stały się miast tego potężnymi wojownikami. Obecnie wędrują po Planach Żywiołów bez poważania na swój dawny cel.

Temu wiązaniu żywiołów brakuje kilku atakujący form poszczególnych żywiołaków, lecz nie posiada zarazem wielu z ich ograniczeń. Przykładowo, w przeciwieństwie do żywiołaka ognia, wszechżywiołak może wejść do wody i niepalnych cieczy; kiedy tak uczyni, aspekty wody, powietrza i ziemi istoty tworzą ochronne warstwy wokół jego cielesnego aspektu ognia. Wszechżywiołak ma 16 metrów wzrostu i waży 10 ton.

Wszechżywiołaki mówią wodnym, powietrznym, płomiennym i ziemnym.

Imponujący weterani wszelkich rodzajów terenu, wszechżywiołaki mogą zdewastować każde pole bitwy. Ich rozmiary pozwalają im na atakowanie wielu wrogów z dystansu. Ich atak kuli żywiołu daje stworzeniu jeszcze większe możliwości walki na długi dystans.

  • Narodziny w Śmierci (ang. Death Birth) - ginąc, wszechżywiołak w wybuchu rozpada się na cztery wielkie składowe żywiołaki.
  • Żywiołacza Kula (ang. Elemental ball) - wszechżywiołak odrywa cząstkę siebie (tracąc zdrowie) i ciska bryłą płonącej ziemi na 30 metrów.

Źródła[edytuj | edytuj kod]

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.