FANDOM


Wojownik

Wojownik

EpicWarior

Epicki wojownik

Wojownik, w czwartej edycji zbrojny (ang. fighter) to klasa podstawowa walcząca w boju.

Planarny wojownikEdytuj

Planarni podróżnicy zazwyczaj posiadają jakieś umiejętności walki. Ci, którzy poświęcają wiele swojego czasu i sił na doskonalenie technik boju pośród planów zyskują moce i wiedzę pomocne w walce z planarnymi przeciwnikami.

Początkowo planarny wojownik uczy się jak lepiej atakować przeciwników jakich może spotkać pośród nieskończonych planów, czyli przede wszystkim żywiołaki i przybysze, choć dotyczy to wszelkich stworzeń jakie można spotkać na obcych sferach. Z doświadczeniem planarny wojownik poznaje techniki jak przelać siłę swojego charakteru do oręża dzięki czemu może dotkliwej ranić przeciwników o charakterze przeciwnym. Mocy tej może użyć tylko raz dziennie, lecz czas jej działania wydłuża się wraz z doświadczeniem. Najbardziej doświadczeni planarni wojownicy nie pozwalają uciekać swoich przeciwnikom na inne plany, oddziałując na nich zdolnością która jest podobna do czaru wymiarowej kotwicy

Epicki wojownikEdytuj

Epicki wojownik to prawdziwa machina bojowa, znająca więcej bojowych manewrów niż jakakolwiek inna postać. Nie jest w żadnym razie zwykłym fechmistrzem wymachującym mieczem, doskonale wie jak pokonać prawie każdego przeciwnika na każdym polu bitwy.

ŹródłaEdytuj

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.