Sferopedia
Advertisement

Wojownik

Wojownik, w czwartej edycji zbrojny (ang. fighter) to klasa podstawowa walcząca w boju.

Planarny wojownik[]

Planarni podróżnicy zazwyczaj posiadają jakieś umiejętności walki. Ci, którzy poświęcają wiele swojego czasu i sił na doskonalenie technik boju pośród planów zyskują moce i wiedzę pomocne w walce z planarnymi przeciwnikami.

Początkowo planarny wojownik uczy się jak lepiej atakować przeciwników jakich może spotkać pośród nieskończonych planów, czyli przede wszystkim żywiołaki i przybysze, choć dotyczy to wszelkich stworzeń jakie można spotkać na obcych sferach. Z doświadczeniem planarny wojownik poznaje techniki jak przelać siłę swojego charakteru do oręża dzięki czemu może dotkliwej ranić przeciwników o charakterze przeciwnym. Mocy tej może użyć tylko raz dziennie, lecz czas jej działania wydłuża się wraz z doświadczeniem. Najbardziej doświadczeni planarni wojownicy nie pozwalają uciekać swoich przeciwnikom na inne plany, oddziałując na nich zdolnością która jest podobna do czaru wymiarowej kotwicy

Epicki wojownik[]

Epicki wojownik to prawdziwa machina bojowa, znająca więcej bojowych manewrów niż jakakolwiek inna postać. Nie jest w żadnym razie zwykłym fechmistrzem wymachującym mieczem, doskonale wie jak pokonać prawie każdego przeciwnika na każdym polu bitwy.

Galeria[]

Źródła[]

Advertisement