FANDOM

O mnie Edytuj

Miłośnik fantasy w każdej możliwej postaci. Niedoszły anglista, a obecnie polonista, trudniący się edytorstwem tekstów literackich i użytkowych. Wielbiciel ostrej muzy i równie ostrego żarcia. Twórca licznych autorskich systemów RPG, z których żaden prawdopodobnie nigdy nie ujrzy światła dziennego. Tak w wielkim skrócie można przedstawić moją skromną osobę.


Jak pewnie niektórzy z Was zauważyli, udzielam się tutaj dość długo i napisałem troszkę artykułów. A że społeczność Sferopedystów i sama idea stworzenia idealnego kompendium na temat systemów spod znaku lochu i smoka bardzo przypadła mi do gustu, nie pozbędziecie się mnie tak łatwo.

Mój wkład Edytuj

Głównie artykuły poświęcone potworkom i klasom prestiżowym. Jak kogoś nie satysfakcjonuje ta odpowiedź i czeka na konkret, niech sam poszuka tu i ówdzie.

W planach mam dokładne opisanie uniwersum systemu Pathfinder, będącego swoistą alternatywą dla DeDeka w wersji 4.0. Stworzyłem już artykuł poświęcony Golarionowi, planecie, na jakiej ma miejsce akcja settingu. Z czasem dodam informacje dotyczące ras, bóstw, krain geograficznych i innych elementów składających się na ten niezwykły, a jednocześnie mało znany świat.

Oczywiście nie zamierzam zaniedbywać innych artykułów nie związanych z PF. Zauważyłem, że wiele z nich zawiera tylko szczątkowe notki, podejmę się więc trudnej i wyczerpującej misji nadziewania tych pączków marmoladą z danych, jakkolwiek dziwnie to brzmi.

Moje ulubione strony Edytuj

  • Dodaj tu linki do swoich ulubionych stron!
  • Drugi link.
  • I trzeci.
  • Sferopedia :)
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.