Sferopedia

Uwaga: Nie jesteś zalogowany. Jeśli wykonasz jakąkolwiek zmianę, Twój adres IP będzie widoczny publicznie. Jeśli zalogujesz się lub utworzysz konto, Twoje zmiany zostaną przypisane do konta, wraz z innymi korzyściami.

Edycja może zostać wycofana. Porównaj ukazane poniżej różnice między wersjami, a następnie opublikuj zmiany, jeśli na pewno chcesz wycofać edycję.

Aktualna wersja Twój tekst
Linia 1: Linia 1:
To berło lśni niewiarygodnym, nieziemskim blaskiem. Niektórzy twierdzą, że już sama wartość klejnotów przekracza milion sztuk złota. Jest to jednak także groźna broń zła. W walce działa jak ''splugawiona wielka maczuga +6'', która rzuca czar ''zadawanie krytycznych ran'' na każdego, kogo dotknie (odpowiednia siła woli zmniejsza obrażenia). Każdy kto dotknie berła bez zgody [[Asmodeusz]]a, również pada ofiarą ''zadawania krytycznych ran''. Broń z premią z usprawnienia +6 jest poza zasięgiem większości twórców przedmiotów, ale poza tym stosuje się do normalnych zasad dla magicznego oręża. Rubinowe berło ma także pewne zdolności nadnaturalne, które działają jak zaklęcia. Poniższych mocy Asmodeusz może używać na życzenie, a inna osoba tylko raz dziennie.
+
To berło lśni niewiarygodnym, nieziemskimi blaskiem. Niektórzy twierdzą, że już sama wartość klejnotów przekracza milion sztuk złota. Jest to jednak także groźna broń zła. W walce działa jak ''splugawiona wielka maczuga +6'', która rzuca czar ''zadawanie krytycznych ran'' na każdego, kogo dotknie (odpowiednia siła woli zmniejsza obrażenia). Każdy kto dotknie berła bez zgody [[Asmodeusz]]a, również pada ofiarą ''zadawania krytycznych ran''. Broń z premią z usprawnienia +6 jest poza zasięgiem większości twórców przedmiotów, ale poza tym stosuje się do normalnych zasad dla magicznego oręża. Rubinowe berło ma także pewne zdolności nadnaturalne, które działają jak zaklęcia. Poniższych mocy Asmodeusz może używać na życzenie, a inna osoba tylko raz dziennie.
   
 
*''Linia błyskawic:'' długość 45 metrów, szerokość 3 metry, zadaje obrażenia od elektryczności (odpowiedni refleks może je ograniczyć).
 
*''Linia błyskawic:'' długość 45 metrów, szerokość 3 metry, zadaje obrażenia od elektryczności (odpowiedni refleks może je ograniczyć).

Należy pamiętać, że wkład na Sferopedia jest udostępniany na licencji CC-BY-SA

Anuluj Pomoc w edycji (otwiera się w nowym oknie)