FANDOM


(Utworzył nową stronę „ 204px <p style="margin-top:4.8pt;margin-right:0cm;margin-bottom:6.0pt;margin-left: 0cm;line-height:17.25pt;background:#101010;vertical-align:...”)
 
m
 
(Nie pokazano 4 wersji utworzonych przez 2 użytkowników)
Linia 1: Linia 1:
+
[[Plik:Quesar.jpg|thumb|250px|Quesar]]
[[Plik:Quesar.jpg|thumb|204px]]
+
Tak jak gwiazda, która znalazła się na ziemi, tak quesarowie, świecą blaskiem niszczącym zło. Są to konstrukty stworzone przez anioły, które miały strzec świętych skarbów. [[Anioł]]owie, w swojej dobroci, podarowali tym istotom świadomość i wolną wolę, wtedy też istoty te zaczęły działać samodzielnie. Teraz żyją samotnie, we własnym, nowym społeczeństwie, pozostając jednak nadal ścisłymi sojusznikami sił dobra. Z wyglądu, są wysokimi humanoidami, o wysokości mniej więcej 180 cm i wadze do 75 kg. Nieskazitelne ciało, wieńczone jest na głowie sterczącymi, białymi włosami. Zresztą nie każdy jest w stanie dostrzec jego sylwetkę, gdyż bez przerwy z tych istot promieniują strumienie energii, oślepiające patrzącego. Właśnie ta energia jest również najpotężniejszą bronią tych istot. Nigdy nie używają broni, a sam dotyk tych istot, jest w stanie niszczyć ciało i kości wrogiej istoty.
<p style="margin-top:4.8pt;margin-right:0cm;margin-bottom:6.0pt;margin-left: 0cm;line-height:17.25pt;background:#101010;vertical-align:baseline">Jak gwiazda, która znalazła się na ziemi, tak Quesarowie, świecą blaskiem niszczącym zło. Są to konstrukty stworzone przez anioły, które miały strzec świętych skarbów. Aniołowie, w swojej dobroci, podarowali tym istotą świadomość i wolną wolę, wtedy też istoty te zaczęły działać samodzielnie. Teraz żyją samotnie, we własnym, nowym społeczeństwie, pozostając jednak nadal ścisłymi sojusznikami sił dobra. Z wyglądu, są wysokimi humanoidami, o wysokości mniej więcej 180 cm i wadze do 75 kg. Nieskazitelne ciało, wieńczone jest na głowie sterczącymi, białymi włosami. Zresztą nie każdy jest w stanie dostrzec jego sylwetkę, gdyż bez przerwy z tych istot promieniują strumienie energii, oślepiające patrzącego. Właśnie ta energia jest również najpotężniejszą bronią tych istot. Nigdy nie używają broni, a sam dotyk tych istot, jest w stanie niszczyć ciało i kości wrogiej istoty.</p>
+
==Źródła==
  +
*[http://sfery.wikia.com/wiki/Ksi%C4%99ga_%C5%9Awi%C4%99tych_Czyn%C3%B3w Book of Exalted Deeds]
 
[[Kategoria:Konstrukty]]
 
[[Kategoria:Konstrukty]]
 
[[Kategoria:Sferowcy]]
 
[[Kategoria:Sferowcy]]

Aktualna wersja na dzień 04:35, sty 19, 2020

Quesar

Quesar

Tak jak gwiazda, która znalazła się na ziemi, tak quesarowie, świecą blaskiem niszczącym zło. Są to konstrukty stworzone przez anioły, które miały strzec świętych skarbów. Aniołowie, w swojej dobroci, podarowali tym istotom świadomość i wolną wolę, wtedy też istoty te zaczęły działać samodzielnie. Teraz żyją samotnie, we własnym, nowym społeczeństwie, pozostając jednak nadal ścisłymi sojusznikami sił dobra. Z wyglądu, są wysokimi humanoidami, o wysokości mniej więcej 180 cm i wadze do 75 kg. Nieskazitelne ciało, wieńczone jest na głowie sterczącymi, białymi włosami. Zresztą nie każdy jest w stanie dostrzec jego sylwetkę, gdyż bez przerwy z tych istot promieniują strumienie energii, oślepiające patrzącego. Właśnie ta energia jest również najpotężniejszą bronią tych istot. Nigdy nie używają broni, a sam dotyk tych istot, jest w stanie niszczyć ciało i kości wrogiej istoty.

ŹródłaEdytuj

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.