FANDOM


Poniżej zestawiono wszystkie wydane podręczniki do świata gry Dark Sun. Świat miał premierę w 1991 roku dla 2 edycji AD&D. Wznowienie tego świata gry nastąpiło dopiero w 4 edycji D&D w 2010 roku.

Zestawy pudełkoweEdytuj

Zestaw pudełkowe (ang. Boxed Set) to zbiory kilku złożonych ze sobą odrębnych podręczników umieszczonych w jednym pudełku. Często do całego zestawu dodawane są plakaty, mapy, karty i inne dodatki oraz gadżety związane z produktem. Dany zestaw ma często więcej niż jeden podręcznik. Pierwszy zazwyczaj przeznaczony jest dla lektury każdego, drugi zawierający sekretne informacje, intrygi i pomysły na przygody przeznaczony jest dla Mistrzów Podziemi. Do Dark Sun wydano cztery zestawy pudełkowe.

Akcesoria Edytuj

Akcesoria to podręczniki dodatkowe, moduły, zawierające multum nowych informacji o świecie. Zazwyczaj skupiają się na odrębnym elemencie świata opisując go bardzo dokładnie. Do Dark Sun wydano siedemnaście akcesoriów.

PrzygodyEdytuj

Przygody to podręczniki zawierające zestawy przygód oraz rozległych kampanii, które można poprowadzić w świecie gry. Do Dark Sun wydano dziesięć przygód.

4 edycjaEdytuj

ŹródłaEdytuj

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.