FANDOM


(Dodano nową stronę „Mała , lecz śmiercionośna grupa arystokratycznych zabójców - Ogniste Noże - to skrytobójcy na wygnaniu. Początkowo byli stowarzyszeniem utalentowanych mordercó...”)
 
 
Linia 1: Linia 1:
Mała , lecz śmiercionośna grupa arystokratycznych zabójców - Ogniste Noże - to skrytobójcy na wygnaniu. Początkowo byli stowarzyszeniem utalentowanych morderców, które za ojczyznę wybrało [[Cormyr]]. Niemniej członkowie organizacji zostali zmuszeni do jej porzucenia, kiedy odkryto ich rolę w zabójstwach miejscowych lordów i ujawniono ten fakt opinii publicznej. Cormyrska monarchia uważa organizację za od dawna nieaktywną, jednak Ogniste Noże potajemnie przegrupowały siły i prowadzą działania z [[Wrota Zachodu|Wrót Zachodu]], gdzie sprzymierzyły się z [[Nocne Maski|Nocnymi Maskami]].
+
[[Grafika:Fire Knives symbol.jpg|thumb|250px|Symbol Ognistych Noży]]
  +
Mała, lecz śmiercionośna grupa arystokratycznych zabójców - Ogniste Noże - to skrytobójcy na wygnaniu. Początkowo byli stowarzyszeniem utalentowanych morderców, które za ojczyznę wybrało [[Cormyr]]. Niemniej członkowie organizacji zostali zmuszeni do jej porzucenia, kiedy odkryto ich rolę w zabójstwach miejscowych lordów i ujawniono ten fakt opinii publicznej. Cormyrska monarchia uważa organizację za od dawna nieaktywną, jednak Ogniste Noże potajemnie przegrupowały siły i prowadzą działania z [[Wrota Zachodu|Wrót Zachodu]], gdzie sprzymierzyły się z [[Nocne Maski|Nocnymi Maskami]].
   
 
==Źródła==
 
==Źródła==

Aktualna wersja na dzień 07:57, sie 31, 2019

Fire Knives symbol

Symbol Ognistych Noży

Mała, lecz śmiercionośna grupa arystokratycznych zabójców - Ogniste Noże - to skrytobójcy na wygnaniu. Początkowo byli stowarzyszeniem utalentowanych morderców, które za ojczyznę wybrało Cormyr. Niemniej członkowie organizacji zostali zmuszeni do jej porzucenia, kiedy odkryto ich rolę w zabójstwach miejscowych lordów i ujawniono ten fakt opinii publicznej. Cormyrska monarchia uważa organizację za od dawna nieaktywną, jednak Ogniste Noże potajemnie przegrupowały siły i prowadzą działania z Wrót Zachodu, gdzie sprzymierzyły się z Nocnymi Maskami.

ŹródłaEdytuj

  • Władcy Mroku
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.