Sferopedia
Advertisement

https://forgottenrealms.fandom.com/wiki/Ravenloft Bardziej mi pasuje artykuł w takim stylu--Merlin wszech (dyskusja) 18:35, sty 30, 2020 (UTC)

  • No musiałby być bardziej dopracowany. Ale na pewno akapitów z pupy piszącej o treści przygody nie dawałbym. Raczej zarys historii skąd się wzięło i jaki jest ogólny nastrój i ujęcie świata gry. Przynajmniej staram się to ugryźć. Można historię Ravenloftu rozpisać gęściej, wówczas wydzieliłoby się akapity. Obecnie jest tyle.SFERY-Lunar (dyskusja) 18:09, sty 31, 2020 (UTC)

Przy połamańcu na FR Wiki znalazłem Denizens of Dread więc dochodzą kolejne olbrzymie źródła do 3e...Merlin wszech (dyskusja) 00:46, 5 sty 2021 (UTC)

  • Denizens of Dread jest Sword & Sorcery studio, czyli filii White Wolfów (tych od Świata Mroku, Wampira, Wilkołaka), Ravenloft na licencji 3 edycji D&D. No i jest to oficjalny materiał wówczas. Czarnobiałe, bez estetyki 2 edycji. Wykonaniem bardziej przypomina właśnie Wampira: Maskaradę. SFERY-Lunar (dyskusja) 20:37, 5 sty 2021 (UTC)
Advertisement