Ktoś wie, jak sformatować strony poświęcone bóstwom Dragonlance, by ta nieszczęsna tabela nie przeskakiwała do góry, tylko zostawała na dole? VonTarkin (dyskusja) 14:00, lut 15, 2013 (UTC)

  • Naprawiłeś już problem? Bo nie widzę by latało. Ja nie mam internetów do marca jakby co :((( Ciężki okres. Wtedy już będę na 100% po sesji i na luzie, więc więcej aktywności. Budowlanka odżywa. SFERY-Lunar (dyskusja) 11:54, lut 17, 2013 (UTC)


  • Tak, myślę, że odkryłem, gdzie jest pies pogrzebany. W artykule poświęconym Mishakal ktoś opuścił tabelę z bóstwami na dół strony, używając klawisza enter. Nie powiem, metoda wizualnie dobra, ale no. Odkryłem, że znacznie lepiej jest po prostu przejść w tryb źródłowy i wstawić 'clear' przed tą tabelą, to generuje pustą przestrzeń.  Poeksperymentuję trochę i zobaczę, czy równie ładnie będzie to wyglądać w przypadku innych bóstw. VonTarkin (dyskusja) 12:16, lut 17, 2013 (UTC)
  • No kombinowanie w dobrą stronę. Grunt by zalać tekstem, (na tyle by pojawiły się początkowe ilustracje + spis treści) i zobaczyć jak wszystko się ze sobą układa. Na ogół drzewo genealogiczne umieszczałem na samym dole tak jak tabelkowy spis bóstw z pozostałych panteonów. (planowałem różne drzewka, acz jednak: 1) powiązania między bóstwami nie są zawsze jasne; 2) D&D wybiórczo pobiera bóstwa z różnych epok danej kultury). Na ogół trzeba ostrożnie dokonywać zmian w szablonie, ale jeśli ilustracje + tekst + spis wyglądają gitez to nie ma problema i jest fajnie i miło. ;s SFERY-Lunar (dyskusja) 14:25, lut 17, 2013 (UTC)
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.